FaoFar FaoFar FaoFar FaoFar

Kvalita

Hlavním cílem firmy Fao Far je poskytnout zákazníkům stroje nejvyšší kvality. Díky tomu naše stroje získávají na veletrzích s lesní technikou nejrůznější prestižní ocenění. S hrdosti můžeme říci, že všechny námi vyráběné stroje již získaly nějaké z prestižních ocenění udělovaných na veletrzích s lesní technikou.

 

Získaná ocenění :

 

 

 

                   

Lesní znak kvality, udělený Výzkumně rozvojovým centrem Státních lesů v Bedoni za frézu ke zpracování půdy FAO FAR FV 4088.

 

 

 

  Sova z Rogowa, ocenění udělené na Mezinárodním lesnickém veletrhu v Rogowě v roce 2002 za frézu ke zpracování půdy FAO FAR FV 4088.

 

 

 
Sova z Rogowa, ocenění udělené na Mezinárodním lesnickém veletrhu v Rogowě v roce 2003 za frézu na drcení klestu FAO FAR 2.051 DT.

 

 

  Zlatá medaile udělená na Lesnickém veletrhu Eko Las v Tuchole v roce 2003 za frézu ke zpracování půdy FAO FAR FV 4088.

 

 

 

Zvláštní vyznamenání udělené Předsedou hlavní správy Sdružení podnikatelů v lesním hospodářství na Lesnickém veletrhu EKO LAS v Tuchole v roce 2004 za vysokou kvalitu strojů využívaných v lesní technice.

 

 

 

  Zlatá medaile udělená na Lesnickém veletrhu Eko Las v roce 2004 za frézu na drcení klestu FAO FAR 2.051 DT.

 

 

  Sova z Rogowa, ocenění udělené za kombinovaný pluh s frézou FAO FAR PF 100 na Mezinárodním lesnickém veletrhu v Rogowě v roce 2005.

 

 

  Zvláštní vyznamenání Předsedy Sdružení podnikatelů v lesním hospodářství M. Wierzbického udělené za vyvážecí soupravu dříví FAO FAR 71-2250 na Lesnickém veletrhu EKO LAS v Tuchole – rok 2006. 

 

 

  Zlatá medaile, ocenění udělené za vyvážecí soupravu dříví FAO FAR 71-2250 (přívěs o nosnosti 7 tun, teleskopický nakladač s dosahem 5,10 m) na Lesnickém veletrhu v Rogowě v roce 2006.

 

 

  Sova z Rogowa, ocenění udělené za miniharvestor FAO FAR na Mezinárodním lesnickém veletrhu v Rogowě v roce 2007.

 

 

  Zlatá medaile Mezinárodního poznaňského veletrhu 2012. FAO FAR – série těžkých vyvážecích přívěsů 9-14 tun s jeřáby. Stroje FAO FAR opětovně získaly ocenění, především za vysokou kvalitu a inovaci výrobků.

 

 


« zpět